Szukasz książki podobnej do “50 twarzy Greya? Wybierz zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni

25 czerwca 2021 Laura 0 Comments

Gorące lato? Dzięki książkom Blanki Lipińskiej stanie się jeszcze gorętsze. Zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni z księgarni internetowej taniaksiazka.pl sprawi, że wakacyjny czas nabierze nowego wymiaru.

Soczysta i nieprzyzwoicie dobra seria polskiej pisarki wzbudziła po premierze wiele dyskusji. Co sprawia, że trylogia opowiadająca historię Laury i Massima jest tak elektryzująca?

Zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni, czyli bestsellerowa trylogia Blanki Lipińskiej

Trylogia “365 dni” niewątpliwie przyniosła autorce szeroki rozgłos, a jej książki wzbudziły w mediach dyskusję gorącą, jak sama fabuła powieści.

W swoich książkach Blanka Lipińska łączy literaturę obyczajową z erotykiem, które wyróżniają liczne zawirowania fabularne i zwroty akcji będące wizytówką pisarki.

Jeżeli spodobała nam się twórczość E.L. James i chcemy sięgnąć po książki podobne do “50 twarzy Greya”, bardzo prawdopodobne jest, że Zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni będzie strzałem w dziesiątkę.

Dobre książki idealne na urlop

Książki z trylogii “365 dni” świetnie wpisują się w wakacyjny klimat, dlatego też podczas trwających wakacji mogą okazać się fantastycznym dodatkiem, który urozmaici nam wylegiwanie się na słońcu.

Wartka akcja, nieskomplikowana struktura książki i pełnia gorących uczuć pozwalają przeżyć niezwykłą miłosną przygodę bez ruszania się z piaszczystej plaży czy hamaka. 

Śledzenie relacji, jakie zachodzą pomiędzy Laurą i Massimem wzbudza emocje, a sama historia, niezależnie od tego czy jesteśmy fanami tego typu twórczości, czy nie, uniemożliwia przejście obok niej obojętnie.

Pełna erotyzmu i zwrotów akcji seria powieści “365 dni”

Fabuła książek rozpoczyna się w momencie, w którym poznajemy Laurę. Młoda kobieta przeprowadza się na Sycylię, gdzie czeka ją życie w nowej rzeczywistości.

Polka musi odnaleźć się w mafijnym świecie, a czytelnicy zyskują niebagatelną przyjemność, jaką czerpią z obserwacji rozwoju wydarzeń. 

Autorka potrafi w jednej chwili odmienić bieg wydarzeń, który czytelnik właśnie -zdawałoby się- odgadł. To również rozbudzająca do czerwoności wyobraźnię historia obfitująca w gorące uczucie i pożądanie. Sama autorka nie szczędzi odbiorcom scen erotycznych i raz po raz dolewa oliwy do ognia.

Romans z mafią w tle? Wybierz zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni


Pierwsze dwa tomy cyklu autorstwa Blanki Lipińskiej  sprzedały się w przeszło półmilionowym nakładzie. Jeżeli do tej pory nie mieliśmy okazji poznać pasjonującej historii miłości pomiędzy Laurą i Massimem, teraz jest ku temu doskonała sposobność.

Zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni pozwala nadrobić zaległości i przeżyć jedną z najgłośniejszych polskich historii obyczajowych ostatnich lat.