Obowiązkowa pozycje książkowe dla każdej kobiety – zestaw 3 książek “365 dni”, “Ten dzień”, “Kolejne 365 dni”

15 czerwca 2021 Laura 0 Comments

Seria 3 książek, słynnych bestsellerów Blanki Lipińskiej to obowiązkowa pozycja czytelnicza. Seria “365 dni” będzie stanowiła ciekawą lekturę dla miłośników literatury erotycznej oraz tych którzy nie boją się czytać w odważny i otwarty sposób o sprawach łóżkowych. Cała seria składa się z trzech książek wydanych w odstępie zaledwie jednego roku, w skład której wchodzą pozycje “365 dni”, “Ten dzień” oraz “Kolejne 365 dni”. Wszystkie części łączą postacie Massimo i Laury, głównych bohaterów, w życiu których nie brakuje uczuć, namiętności ale także intryg, przemocy oraz aktów przestępczości.

“365 dni” początek wielkiego romansu

Akcja pierwszej z części serii rozpoczyna się od momentu porwania głównej bohaterki Laury przez Dona Massimo Toricelli. Cała sytuacja ma miejsce podczas wakacyjnego wyjazdu Laury wraz z jej przyjaciółmi oraz chłopakiem. Podczas porwania Laury, okazuje się, że Massimo jest członkiem mafii a celem porwania było wywołanie w Laurze uczucia miłości do niego. Dziewczyna ma rok na to, by obdarzyć Massimo uczuciami. Z uwagi na to, że mężczyzna jest nie tylko niebezpieczny ale także bardzo przystojny, na kartach powieści czytelnicy będą mieli szansę rozczytywać się w bogatych scenach namiętności dwojga kochanków a całość doskonale zespoi ze sobą wątek kryminalny.

Sequel debiutanckiej powieści – “Ten dzień” oraz “Kolejne 365 dni”

Kontynuacja losów Massimo oraz Laury przenosi się na karty powieści “Ten dzień” i po raz kolejny zyskuje grono czytelników. Po szczęśliwie zakończonej ślubem oraz założeniem rodziny historii dwojga kochanków w części “365 dni”, główni bohaterowie po raz kolejny stają przed wyzwaniami dotyczącymi ich przyszłości. Mimo tego, że Laura ma kochającego męża oraz żyje w ogromnym przepychu, na co dzień musi borykać się z niebezpieczeństwem jakie wiąże się z kierowaniem organizacją przestępczą przez jej męża – Massimo. Życie u boku gangstera okazuje się być jeszcze trudniejsze, gdy ktoś usiłuje ją porwać oraz gdy mafia którą kieruje Massimo planuje tajemniczą zbrodnię. Dodatkowo jest bardzo apodyktyczny oraz kontrolujący.

Pozycja do ostatniej chwili trzyma w napięciu, a czytelnik podobnie jak główna bohaterka staje przed dylematem czy powinna pozostać u boku despotycznego męża.

Trzecia część książek Blanki Lipińskiej “Kolejne 365 dni” będzie stanowiła idealną lekturę dla osób czujących niedosyt po przeczytaniu dwóch pierwszych części. “Kolejne 365 dni” obejmuje okres kolejnego roku życia Laury i Massimo. Mężczyzna po postrzeleniu ukochanej będzie musiał zdecydować czy ocalić życie Laury czy nienarodzonego dziecka.

Wszystkie trzy pozycje opowiadające historię miłosną Laury i Massimo to książki które pokocha każdy, kto szuka w lekturze intrygi i namiętności osadzonej w realiach przestępczego świata. To pozycje które śledzi się z zapartym tchem w oczekiwaniu na rozwiązanie kolejnych zagadek oraz rozwój poszczególnych wątków. Są doskonałym pomysłem na prezent dla każdej dojrzałej kobiety, zarówno na walentynki, dzień kobiet jak i urodziny.