Urlop z książką, ucieknij od codziennych obowiązków

5 czerwca 2021 Laura 0 Comments

Czas urlopu to odpoczynek od pracy i codziennych obowiązków, kiedy fundujemy sobie choćby krótki wypoczynek poza domem. Leżenie na plaży, odpoczynek po górskiej wycieczce to doskonały czas na nadrobienie książkowych nowości i bestsellerów. Jeśli nie lubisz zbyt szybko rozstawać się z bohaterami książki, to świetną opcją będzie zakup sagi, zestawu książek z kontynuacją przygód. Oprócz gwarancji skutecznego relaksu, dzięki czytaniu rozwiniesz wyobraźnie, powiększysz zasób słownictwa, przekażesz pozytywne wzorce dla dzieci. Jeśli zmagasz się z nadmiernym stresem to naturalny lek na zredukowanie uczucia stresu. Działa lepiej niż spacer czy słuchanie muzyki. Wad czytania książek próżno szukać, a co wybrać na długie letnie wieczory?

Kobieca książka na wakacje i nie tylko!

Polska autorka Blanka Lipińska, sensacyjny erotyk, trzy książki, filmy na podstawie pierwszej części. Brzmi jak recepta na wydawniczy sukces na polskim rynku i tak się stało. Prawdziwy hit od roku 2018- daty wydania. Trylogia składa się z tytułów:

  • 365 dni,
  • Ten dzień
  • Kolejne 365 dni.

Główni bohaterowie serii książek Lipińskiej to Laura i Massimo. Polka i Włoch spotykają się przypadkiem na ulicach słonecznej Sycylii. Od tego momentu Laura wkracza do świata, który przeciętny człowiek zna z filmów i książek o włoskiej mafii. Pełna namiętności i gorącego uczucia trylogia przeplata się z bezwzględnym, apodyktycznym charakterem głównego bohatera książki. Piękna i niezwykle silna Laura staje przed wieloma wyborami i poświęceniem dla ukochanego. Jak potoczą się ich losy? Czy bajka może trwać wiecznie? Czy ognisty temperament Włocha i delikatność Polski to połączenie, które przetrwa wszelkie kryzysy? Przekonaj się sama, zamawiając od razu serię trzech książek Blanki Lipińskiej. Książki są do przeczytania jednym tchem, trudno się oderwać!

Świetnym dopełnieniem słowa pisanego jest ekranizacja, która także potwierdza autentyczną popularność trylogii. Pierwsza część książki została przeniesiona na ekrany w 2020 roku. Druga część książki w formie filmu przewidziana jest na 2022 rok.

Książka na prezent- zawsze udany wybór

Książki o zabarwieniu erotycznym wśród polek zyskują dużą popularność. Pobudzają wyobraźnie, często można w nich znaleźć, to czego skromna kobieta nie potrafi wypowiedzieć na głos. Śmiało zatem zestaw 3 książek: 365 dni, Ten dzień, Kolejne 365 dni można podarować na prezent (https://www.taniaksiazka.pl/zestaw-3-ksiazek-365-dni-ten-dzien-kolejne-365-dni-blanka-lipinska-p-1230567.html). Oprócz klasycznych urodzin i imienin świetnie sprawdzi się jako prezent na wieczorze panieńskim przyszłej panny młodej. Gorące uczucia gwarantowane!